Ягоди

Ціна  36 - 189 грн.
Виробник
Температура і термін зберігання

Заморожені ягоди купити з доставкою Київ від компанії ❄ICEMAN❄

Якщо ви власник дачі з прекрасним садом, повним плодових дерев, або у вас є можливість влітку щотижня ходити в ліс за ягодами, то вам дуже пощастило: взимку ви зможете порадувати своїх рідних і близьких прекрасними стравами:

фруктові салати

Напої: кисіль, компоти, морси і навіть алкогольні вина, лікери, наливки, настоянки і коктейлі.

Тим, хто не має змоги користуватися врожаєм власного саду або видобутої в лісі суниці і чорниці на болотах, є відмінне рішення - заморожені ягоди купити і приготувати все, що ви побажаєте.

Чому вдається зберегти всі вітаміни у фруктах і ягодах?

Правильно заморожені ягоди, при максимально можливій низькій температурі - джерело такого ж багатого набору вітамінів, як і їх річні «предки», що ростуть на чагарниках, деревах, в лісовій або болотної траві. Щоб забезпечити збереження зовнішнього вигляду, якості та вітамінного складу, плоди і ягоди піддають так званої кріогенної глибокому заморожуванню - це шокова заморозка при дуже низькій температурі близько -35 градусів за Цельсієм. Як правило, тільки фабрично оброблювані заморожені ягоди можуть використовувати таку досконалу технологію заготівлі.

Купити заморожені ягоди і фрукти онлайн

На сайті інтернет-магазину ❄ICEMAN❄ вам надасться можливість замовити онлайн наступні ягоди і фрукти:

популярні: полуниця, і обліпиха, і журавлина, яблука, сливи, кизил, вишня, малина, ожина, смородина, калина, чорноплідна горобина;

дефіцитні: брусниця, суниця, лохина;

а також ягідні мікси на всі смаки, в яких оптимально підібрані склади, що дозволяють готувати дуже смачні пюре і компоти для самих маленьких і дорослих.

так пропонуємо відвідати інші розділи нашого магазину:

морепродукти

риба

м'ясо

Гриби, Овочі, Ягоди

гриби

Овочі

Суміші овочеві і фруктові

ягоди

напівфабрикати

Олія

лід

Все для суші

Забудьте про величезні черги і спробах знайти на полицях найсвіжіші продукти - ми це зробимо за вас, причому, ви витратите не більше 5 хвилин на покупку навіть дуже великої кількості товару!