Морепродукти

Купити морепродукти простіше простого з IceMan

Протягом багатьох років IceMan завжди готовий доставити найкращі морепродукти. У нас є широкий асортимент високоякісних і сертифікованих морепродуктів. Купити морепродукти можна не тільки в роздріб, у на можна все, тим більше таку дрібницю, як морепродукти оптом.

Користь морепродуктів для здоров'я

З кожним днем все більше людей усвідомлюють важливість розумних звичок харчування. Добре збалансована, поживна дієта і регулярні фізичні вправи є життєво важливими факторами здорового способу життя. Тому багато хто активно включають в свій раціон морепродукти. А де їх найкраще взяти, що не замовити морепродукти у нас? Теж хороша звичка.

Морепродукти в середньому містять менше 2% жиру. Для тих, що худнуть людей морепродукти - це все. Всі морепродукти з низьким вмістом кілоджоулів, ніж навіть найніжніше м'ясо або курка. І, звичайно, з морепродуктами вам не потрібно обрізати жир. Просто готуйте їх на грилі, барбекю, запікайте, готуйте на пару або готувати в мікрохвильовій печі морепродукти, щоб підтримувати низький рівень кілоджоулів.

Морепродукти багаті поживними речовинами, служать хорошим джерелом білка, вітамінів і мінералів, багаті омега-3 жирними кислотами і сприяють зменшенню поширених захворювань. Тому, приступаючи до чергового варених раків або мальків, знайте, що вживаються вами морепродукти принесуть багато користі!

Топ 10 фактів від IceMan про користь морепродуктів

Для тих, хто сумнівається людей ми приготували незаперечні факти про корисність морепродуктів. Тож почнемо.

 1. Морепродукти забезпечують необхідними поживними речовинами організм. Морепродукти відомі тим, що є природним джерелом вітамінів і мінералів.
 2. Сприяють зміцненню серцевого здоров'я. Вони можуть значно знизити ризик виникнення серцево-судинних подій, таких як аритмії, інсульти і серцеві напади.
 3. Корисно для суглобів - регулярне вживання морепродуктів, як було доведено, полегшує симптоми артриту.
 4. Вживання морепродуктів підтримує зір. Люди рідше страждають від вікової дегенерації жовтої плями, хвороби, яка може призвести до втрати зору.
 5. Гарна шкіра - споживання морепродуктів допомагає зберегти вологу в шкірі.
 6. Боротьба з депресією - споживання більшої кількості морепродуктів може допомогти вам мати більш позитивний погляд на життя.
 7. Переваги при вагітності - дослідження показують, що споживання більшої кількості риби позитивно впливає на масу тіла при народженні, оскільки сприяє зростанню і розвитку плода.
 8. Покращує імунну функцію.
 9. Морепродукти поліпшують стан мозку.
 10. Допомагають у боротьбі з безсонням.

Найголовніше - універсальність

Якщо ви шукаєте ароматне, просте в приготуванні блюдо з ідеальною користю для здоров'я, морепродукти - це найсмачніший шлях. Будучи універсальними, морепродукти можна готувати різними способами, приймаючи смак, який ви готуєте.

Способи приготування морепродуктів:

 • гриль;
 • соте;
 • фритюр;
 • жарка;
 • запікання;
 • приготування на пару.