Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги Сайту надаються в он-лайн режимі. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент інформація може стати застарілою. ICEMAN не гарантує точності і всієї повноти інформації про товар, виробників, термінах доставки і виготовлення товарів, ціни, послуги, акції надаються на цьому Сайті. ICEMAN  в будь-який час без повідомлення може вносити зміни ціни, товари та послуги, що надаються на Сайті. ICEMAN не несе відповідальності за будь-який збиток виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.


Реєстрація на сайті


При реєстрації на Сайті та оформленні замовлень ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактних даних.

Адміністрація Сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем Сайту. Беручи це угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» і політикою Адміністрації Сайту із захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація Сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з аккаунтом Користувача, з метою надання відповідних послуг.


У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це нам.


ICEMAN  залишає за собою право розсилки акційних пропозицій на вашу електронну адресу і телефон, зазначені в замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні смс і електронні листи про наші акції, зателефонуйте в наш колл-центр і відмовтеся або надішліть лист з відмовою від розсилки на пошту: [email protected] . Зареєстровані користувачі можуть відмовитися від розсилки у відповідному розділі особистого кабінету. При відмові ми зобов'язуємося виключити вашу адресу з смс-розсилки і email-розсилки. 

icon_teleg Telegram icon_whatsapp WhatsApp icon_viber Viber icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок