Правила та обов'язки

Правила та обов'язки

Використання сайту Інформація на Сайті iceman.kiev.ua (далі ICEMAN) доступна для перегляду і завантаження при використанні виключно в особистих цілях, неприпустимо комерційне або будь-яке інше використання контенту (фото, логотип компанії, зображення, символи, описи і т. Д.) на інших ресурсах. Інформації на Сайті ICEMAN захищена законом про авторське право і інших законах про захист прав власності, закон про використання торговельної марки та інших нормативно-правових документах. Сайт компанії є платформою для розміщення інформації щодо товарів, послуг, виробникам, іншої інформації.

Відповідальність за розміщення інформації на сайті несе Адміністрація сайту або інша юридична особа або фізична особа-підприємець, якому Адміністрація надала дозвіл на це розміщення. Власником і главою Адміністрації сайту ICEMAN є ТОВ "Морська зірка".

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення, ICEMAN може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. ICEMAN не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

icon_teleg Telegram icon_whatsapp WhatsApp icon_viber Viber icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок